Робота з обдарованими учнями

 КОНКУРСИ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

5 квітня 2021 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини з професії “Штукатур”.

Наш ліцей представив учень ІІ курсу - Ткачук Антоній, який показав грунтовні знання під час виконання завдання теоретичного туру та професійність у виконанні декоративної штукатурки "Короїд". За підсумками конкурсу здобув ІІ призове місце!
ФЕСТИВАЛЬ ПРОФЕСІЙ

11 березня 2021 року, на базі ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" проводився п'ятий день фестивалю професій "Твій старт в успішне життя", який проходив у рамках соціального професійно орієнтованого проєкту розвитку професійно-технічної освіти Хмельниччини "Моя професія - мій успіх, моє майбутнє!", за підтримки Благодійного фонду "Ми поруч". У конкурсному поєдинку зустрілися учасники, які здобувають професії "Кондитер" (10 осіб) та "Пекар" (6 осіб).

   12 березня 2021 року відбулася церемонія нагородження переможців та учасників Фестивалю професій "Твій старт в успішне життя" серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини у приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Старицького. Хочеться зазначити, що члени журі, які оцінювали роботи конкурсантів, відзначили їх високі професійні навички і наголосили, що учасники конкурсів можуть справитися із завданнями будь-якої складності, тому готові приступити до роботи на підприємствах. Результати оцінювання визначили переможців Фестивалю з кожної професії. Наша учениця ІІ курсу Промота Валерія здобула І місце серед учасників конкурсу з професії "Кондитер", яку привітала з перемогою голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, вручивши диплом та планшет. Ще двоє учасників фестивалю: Ігор Кливак (професія "Слюсар з ремонту колісних траспортних засобів") і Тетяна Панасюк (професія "Кухар") отримали дипломи та грошову винагороду за участь у Фестивалі професій. 
КОНКУРС КРАЩИХ ТВОРЧИХ РОБІТ

За підсумками виставки-конкурсу кращих та творчих робіт серед учнів ЗП(ПТ)О у Хмельницькій області, 2 учнівські конкурсі роботи відзначили журі, а саме:

- творча робота "Солоне тісто та вироби з нього", виконана ученицями ІІІ курсу з професії "Кухар; кондитер" - Козар Мар'яна та Романюк Мирослава, під керівництвом майстра виробничого навчання Галиною Слободянюк;

- творча робота "Реалії будівельної галузі", виконана учнями ІІІ курсу з професії "Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр" - Пахольчук Олег та Наконечний Роман, під керівництвом майстра виробничого навчання Ольги Ткачик.


Немає коментарів:

Дописати коментар